Úterý 11. prosince

Programátoři počítačových aplikací specialisté/Programátor android

Náplň práce: Vytváření datových a objektových struktur a definování jejich vazeb. Programování v příslušném programovacím jazyce na základě dokumentace. Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů. Návrhy testů a testování aplikací. Vytváření systémové dokumentace aplikací nebo dílčích aplikačních celků. Zpracování systémové dokumentace vytvořeného kódu a podkladů pro uživatelskou dokumentaci. Požadavky: " Samostatné zpracovávání programů, jejich testování a odlaďování na základě projektové dokumentace. " Vytváření nových modulů a nových verzí aplikací. " Zajišťování matematických analýz projekčních úloh včetně návrhů databází a jejich ochrana a údržba. " Zajišťování implementace obecných a speciálních programů do určeného prostředí. " Vytváření uživatelských aplikací v kontextu celého informačního systému a s vazbami na další databázové systémy a komunikační prostředky. " Programování aplikací v Android studiu nebo vlastní oblíbené otevřené platformě. " Programování aplikací ve vyšším objektově orientovaném programovacím jazyce jako například Java, .Net C#, C++. " Bydliště nebo možnost dojíždění na Kladno výhodou Forma spolupráce: HPP nebo DPČ,DPP - dle individuální domluvy.

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 100Kč

Firma: prokyber s.r.o.

Obec: Kladno

Okres: Kladno

Obor: Informační technologie

Úvazek:

Pracoviste: Prokyber s.r.o., Cyrila Boudy 1444, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 737 887 800

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.