Sobota 20. července

Volná místa

Provozní elektromechanici/elektromontéři

Náplň práce: - Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě, opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.). - Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení. Požadavky: -elektro vzdělání (SOU/SŠ), - manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie, - spolehlivost - samostatnost i schopnost týmové spolupráce Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 8.00 hod. do 14.00 hod nebo e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.

Obec: Český Těšín

Okres: Karviná

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. - pracoviště, Rybářská 411, Mosty, 735 62 Český Těšín 6

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 720 936 983

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech/důlní technici-revírnící

Požadavky: NPE, dobrý zdravotní stav, odpovídající vzdělání (hlubinné dobývání), praxe v oboru; Po odpracování 3 měsíců náborový...

Montážní dělníci ostatních výrobků/montážníci oken

Pracoviště: Moravskoslezský kraj a celá ČR dle potřeb zaměstnavatele Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 8.00 hod. do...

Horníci hlubinné těžby strojní/Horníci hlubinné těžby strojní

Místo výkonu práce na pracovištích OKD, a.s. U osobního jednání doložit životopis, občanský průkaz, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - Brigádníci

Vhodné pro studenty nad 18 let věku po dobu letních prázdnin (červenec-září 2019)

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.