Úterý 25. června

Volná místa

Provozní elektromechanici/ELEKTROTECHNIK - VŠ

Náplň práce: Návrh a testování přístrojové elektroniky Požadujeme: - VŠ elektrotechnika, elektronika, sdělovací technika, - zkušenosti s návrhem elektronických zařízení - alespoň amatérské konstrukce, - znalost postupů při měření elektrických veličin a oživování elektronických zařízení, - znalost návrhu desek plošných spojů, - znalost základů programovacích jazyků, - vyhláška 50/1978, - anglický jazyk na pokročilé úrovni. Pozice je vhodná pro absolventy. Nabízíme: - zajímavou práci ve stabilní společnosti, - zázemí české společnosti, - práci ve špičkovém kolektivu, - prostor k vlastnímu růstu, - odpovídající finanční ohodnocení, - 5 týdnů dovolené, - životní pojištění. - stravenky, - výběr teplých a studených nápojů na pracoviště zdarma. kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 15.00 hod., e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.,

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 40000Kč

Firma: CRYTUR, spol. s r.o.

Obec: Turnov

Okres: Semily

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 481 319 597

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva/OPERÁTOR VÝROBY

práce převážně ve stoje, zvedání břemen, vysoká náročnost kontakt: zástupce firmy bude k dispozici uchazečům ve středu, a to vždy v...

Svářeči/SVÁŘEČ

stravenky kontakt: e-mailem, telefonicky od 8.00 do 11.00 a od 12.00 do 16.00 hod. v pracovní dny

Řezači plamenem/ŘEZAČ PLAMENEM

Pracovní doba: první směna od 6:00 do 14:00 a druhá směna od 14:00 do 22:00 hodin Náplň práce: Čištění materiálů, povrchová úprava...

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/OBRÁBĚČ KOVŮ - operátor obráběcích CNC center - frézky, soustruhy, bruska

OBRÁBĚČ kovů - operátor obráběcích CNC center - frézky, soustruhy, bruska 3 místa, PP na dobu určitou (půl roku) po zapracování možnost...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.