Pondělí 19. listopadu

Volná místa


Provozní technici v dopravě/Technik reklamací a technické kontroly

Pracoviště: Koželužská č.p. 563/1, Olomouc. Nástup dohodou. Požadujeme: - Vzdělání: ÚSO s maturitou technického směru - Řidičský průkaz skupiny B - Praxe v oboru údržby silničních motorových vozidel nebo kolejových vozidel min. 3 roky - Znalost práce na PC - Trestní bezúhonnost - Dobrý zdravotní stav Nabízíme: - Perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti - Jízdní výhody pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky - 5 týdnů dovolené - Další zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění až 4.000,- Kč měsíčně, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, 1x ročně úhrada prvních tří dnů pracovní neschopnosti, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další. Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá personalista DPMO, a.s., Dopravní podnik města Olomouce, a.s., Koželužská 563/1, 779 00 Olomouc, tel.: 585 533 176, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. www.dpmo.cz. Kontakt je možný POUZE poštou, e-mailem nebo telefonicky.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 29000Kč

Firma: Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Koželužská 563/1, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 585 533 176

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Tazatelé průzkumů/Tazatel/ka

Pracoviště: Pražská č.p. 248/39, Olomouc. Vaším úkolem bude na obchodním místě EQUA Bank v Globusu realizovat krátké dotazníky pomocí...

Odborní asistenti v administrativě/Asistent/ka dispečera MKD

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 636/6, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vzděl. SŠ s maturitou, praxe v...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u