Čtvrtek 22. srpna

Volná místa

Provozní zámečníci, údržbáři/pracovník údržby

NÁPLŇ PRÁCE: údržba strojů a zařízení v celé provozovně POŽADUJEME: strojní vzdělání, samostatnost, spolehlivost a důslednost NABÍZÍME: stravenky v hodnotě 100 Kč, flexipassy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky za směny, možnost stravování na pracovišti

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 140Kč

Firma: Peform Chrudim s.r.o.

Obec: Chrudim

Okres: Chrudim

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: peform Chrudim s. r. o., Průmyslová 23, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 601 332 712

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Provozní zámečníci, údržbáři/Zámečník

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Skuteč - Zvěřinova 1020 ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravování, stravování zajištěno. První kontakt prosím...

Horníci v dolech jiných než uhelných a rudných, kamenolamači (převážně ruční)/Dělník v lomu

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lom Ctětín - okr. Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha hydraulické štípačky, rozlom kamene, práce v těžbě, strojník. První...

Montážní dělníci ostatních výrobků/Montážní dělníci ostatních výrobků

Místo výkonu práce: Chrudim - Pardubická 1407 NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o dvousměnný provoz, montáž dílů pro výrobu, výroba kabelových...

Nástrojaři a příbuzní pracovníci/Nástrojař, obsluha lisu

Opravy nástrojů, nastavení strojů, obsluha lisu. Životopisy zasílejte na mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.