Pondělí 19. srpna

Volná místa

Provozní zámečníci, údržbáři/Zámečník

Místo výkonu práce: okres Chrudim. První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16280Kč

Firma: Jakub Horák

Obec:

Okres:

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Jakub Horák - pracoviště Chrudim, okres Chrudim

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: niko.ho@seznam.cz

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/Servisní technik (Servis východní Evropa)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - zajišťování servisní činnost na drážních vozidlech ve východní Evropě - vyplňování servisních listů a pořizování...

Pracoviště Mrač, Podmračí 74 Náplň práce: zámečnické a svářecí práce - zaučíme, vyškolíme Příspěvek na dopravu a obědy, pololetní...

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení/ELEKTROMONTÉR

Požadavky: vyhláška 50/78 Sb. § 5,6 práce v rámci celé ČR

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech/Šička

Šití neprůstřelných vest. Výhodou vyučení nebo praxe v oboru. Mzda úkolová. První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 14:00.

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.