Pátek 29. března

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)/Back Office Manager

Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Back Office Manager Hledáme energickou, samostatnou, aktivní osobnost, která by se starala o administrativní agendu, řešila organizační záležitosti a komunikovala s úřady. Co u nás budeš dělat? · Vést a zpracovávat administrativní agendu různých oddělení · Starat se o organizační, provozní a administrativní záležitosti různých oddělení · Komunikovat s úřady, vyřizovat vše, co je potřeba · Připravovat podklady, reporty a statistiky · Spolupracovat s ostatními odděleními společnosti a pobočkami Bavila by Tě taková práce? Výborně. Tak nám pošli životopis, pokud · máš minimálně středoškolské vzdělání · pracoval/a jsi v administrativě min. 1 rok a práce „s papíry“ Tě baví · umíš pracovat s MS Office (umíš tabulky, odeslat e-mail, napsat dopis) a najít vše potřebné na internetu · máš dobré komunikační a organizační schopnosti · ovládáš anglický jazyk · vlastníš ŘP sk. B a jsi aktivní řidič Za kvalitní práci Ti nabízíme: · Kvalitní pracovní zázemí · Odpovídající finanční ohodnocení · Společné sportovní aktivity, kulturní akce · Vzdělávací kurzy · Stravenky v hodnotě 85 Kč

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: TECHNICOAT Czech Republic s.r.o.

Obec: Planá

Okres: České Budějovice

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Planá 87, 370 01 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 387 203 031

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/AUTOMECHANIK - ELEKTRONIK

Pro posílení našeho týmu značkového autoservisu hledáme zaměstnance na pozici AUTOMECHANIK - ELEKTRONIK. Požadujeme: praxe - výhodou, řidičské...

Odborní administrativní pracovníci a asistenti/Specialista grantových a dotačních programů

Požadujeme: -dovednost v práci s programem MS Excel -znalost práce s informačním systémem dotačních titulů OP PIK nebo ROP, TA ČR -znalost...

Pomocníci v kuchyni/PRACOVNÍK/PRACOVNICE PROVOZU

Náplň práce: mytí nádobí, kuchyňských spotřebičů, podlah, dlaždic apod., pomocné práce v kuchyni - mytí a krájení zeleniny, příprava...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.