Pondělí 28. května

Volná místa


Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)/RECEPČNÍ

30.4.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 725 217 908 Pavlína Roubcová v době PO-PÁ 9-16 hodin nebo emailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo osobně na adrese CAFÉ FARA Klentnice 166. Hledáme vhodného kandidáta na pozici recepční do Café Fara Klentnice. Řešení emailové a telefonické komunikace s hosty, ubytování hostů, prodej suvenýrů ve Farním obchůdku. Požadavky: komunikativnost, jazykové znalosti AJ nebo NJ, flexibilnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, příjemné vystupování. Nabízíme: pružnou pracovní dobu, personální stravu zdarma, školení zaměstnanců, možnost firemního ubytování, zaměstnanecké slevy na zboží v obchůdku.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18700Kč

Firma: KRÁSNÁ PÁLAVA s.r.o

Obec: Klentnice

Okres: Břeclav

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: KRÁSNÁ PÁLAVA s.r.o ; provoz Café Fara, Klentnice 166, 692 01 Mikulov na Moravě

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 217 908

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací/REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

11.8.2017/ Podrobná operativní evidence majetku, zpracovávání inventarizačních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu...

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)/RECEPČNÍ

30.4.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 725 217 908 Pavlína Roubcová v době PO-PÁ 9-16 hodin nebo emailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u