Sobota 25. května

Volná místa


Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních/

kontakt: Ponomarenko, tel.: 602603685, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. místo výkonu: Praha. Hledáme zaměstnance na pozici recepční v hotelích v Praze. Potřebujeme znalost ruštiny a angličtiny na komunikativní úrovni, přivítáme další cizí jazyky. Praxe výhodou. Místo výkonu práce dle požadavku klientů. Pohovory po předchozí domluvě. Kontakt emailem.Čeština pasivní, práce s PC.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 13350Kč

Firma: Royal Court s.r.o.

Obec:

Okres:

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Royal Court s.r.o. - 002, Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 603 685

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/KUCHAŘ-KA (ZamK)

B15 z:15/10/2018 (ZamK) Praxe kuchaře výhodou, zájem učit se. Nabízíme firemní benefity. Kontakt e-mailem viz výše.


Pomocní kuchaři/Pomocní kuchaři

Místo výkonu práce: Celetná 17, Praha 1 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Kontaktní osoba: pan Ing. Kulič Mira UPŘESŇUJÍCÍ...


Obchodní referenti/OBCHODNÍ SPECIALISTÉ - JUNIOŘI (vhodné i pro OZP)

A16 a:23/5/2019 (vhodné i pro OZP) Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek od 8.00-17.00 hod. Jste na startu své kariéry nebo už máte...


Číšníci a servírky/

Místo výkonu práce: Králodvorská č.p. 652/4,Praha Prvotní Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Min. jazyk angličtina Podnikové stravování, 13....Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u