Pátek 26. dubna

Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů/ŘIDIČ TATRA TRAKTORU A OBSLUHA BAGRU (rypadlo - nakladač)

Požadavky: strojní průkaz, řidičský průkaz sk. T, spolehlivost, pečlivost. Praxe v oboru nutná. Zaměstnanecké výhody: ubytování, stravenky V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: František Janovský

Obec: Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice

Obor: Doprava

Pracoviste: František Janovský - Jarošovice, Jarošovice 281, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 108 396

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)/UČITEL/KA 2. stupně - český jazyk + dějepis

UČITEL/KA 2. stupně - nejlépe český jazyk + dějepis Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou Požadované vzdělání:...

Řidiči tahačů/ŘIDIČ sk. C+E

Místo výkonu práce: Budějovická 10, Kamenný Újezd Požadavky: řidičské oprávnění skupiny C + E Zam. výhody: nový vozový park kontakt...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV

Náplň práce: práce na VZV Nabízíme: jistotu zaměstnání v rodinné firmě s tradicí, dvousměnný provoz, příspěvek na stravu Stabilní...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.