Pátek 19. ledna

Volná místa


Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají/Řidič autobusu v silniční dopravě-provozovna Vimperk

Požadavky: K výkonu řidiče autobusu požadujeme řidičský průkaz skupiny "D" nebo "D+E", zdravotní způsobilost dle zákona, profesní průkaz skupiny "D" nebo "D+E", bezúhonnost, bezkonfliktnost, slušné vystupování. Po vzájemné dohodě umožníme získání profesního průkazu nebo řidičského oprávnění. Náborový příspěvek 10.000,- Kč. Výhody: Volné jízdenky i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní a životní pojištění až 900 Kč měsíčně, příspěvek ze sociálních nákladů až 3.000 Kč ročně. Mobilní tel. čísla v režijním tarifu i pro rodinné příslušníky. Kontakt: Pavel Mandák, tel. 728 580 421, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. ; Karel Holan, 602 488 451, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Informace lze získat i na pracovišti ve Vimperku v budově autobusového nádraží.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 28000Kč

Firma: ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.

Obec: Vimperk

Okres: Prachatice

Obor: Doprava

Úvazek:

Pracoviste: ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. - provoz Vimperk, Nádražní 157, Vimperk II, 385 01 Vimperk

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 728 580 421

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob/Řidič autobusu

Řidič na pravidelné lince Prachatice-Praha a zpět od pondělí do pátku Řidičský průkaz sk. D podmínkou Informace poskytne pan Švarc,tel....

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají/Řidič autobusu v silniční dopravě

Požadavky: Řidičský průkaz skupiny "D", odbornou (profesní průkaz) a zdravotní způsobilost. Nutná zodpovědnost a svědomitost, pečlivost,...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u