Pondělí 22. ledna

Volná místa


Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají/Řidič autobusu v silniční dopravě

Požadavky: Řidičský průkaz skupiny "D", odbornou (profesní průkaz) a zdravotní způsobilost. Nutná zodpovědnost a svědomitost, pečlivost, slušné a příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík. JEDNÁ SE O NEPRAVIDELNOU VÝPOMOC (DPP nebo DPČ) PŘI DOPRAVNÍ VÝLUCE NA ŽELEZNICI. Shodně proplácená jízda i čekání, úhrada času spojeného s přípravou vozidla, vyplácení stravného a cestovních náhrad dle zákona. Možnost získání firemního mobilního tarifu. Kontakt jenom telefonicky - David Keliš, tel.: +420 603 498 466, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 120Kč

Firma: RAIL BUS s.r.o.

Obec: Vimperk

Okres: Prachatice

Obor: Doprava

Úvazek:

Pracoviste: RAIL BUS s.r.o. - provozovna Vimperk, Vimperk - vlakové nádraží

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 603 498 466

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob/Řidič autobusu

Řidič na pravidelné lince Prachatice-Praha a zpět od pondělí do pátku Řidičský průkaz sk. D podmínkou Informace poskytne pan Švarc,tel....

Obsluha zemních a příbuzných strojů/Strojník traktorbagru

Informace poskytne pan Jiří Sedláček, tel. 734311948, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadavek platný Strojnický průkaz, minimálně 3 roky praxe , řidičské...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u