Pátek 21. září

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič nákladního automobilu

Zkrácený úvazek tři dny v týdnu, Jedná se o rozvoz mraženého zboží v regionu Svitavy, Moravská Třebová, Litomyšl (nakládka zboží v 06.00h ve Svitavách. Požadujeme řidičský průkaz (profesní) sk. C, dopravněpsychologické vyšetření.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 130Kč

Firma: Martin Transport s.r.o.

Obec: Svitavy

Okres: Svitavy

Obor: Doprava

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: COOP družstvo HB, Pražská ulice, Svitavy, COOP družstvo HB, Pražská ulice, Svitavy

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Podobné pracovní nabídky

Obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení/Strojník bagru

NÁPLŇ PRÁCE: strojník na otočný bagr (Liebherr) pro práci na stavbách po celé ČR NABÍZÍME: místo výkonu práce po celé ČR, pracovní...

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Řidič C+E

POŽADAVKY: ŘP skupiny C + E, praxe min. 2 roky, profesní průkaz, psychotesty, čistý trestní rejstřík, ADR výhodou, není nutná fyzická zdatnost NABÍZÍME:...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.