Středa 19. června

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Náplň práce: rozvoz zboží dle objednávek, administrativa spojená s dopravou, udržování přiděleného vozidla v čistotě a v dobrém technickém stavu. Přeprava zboží mezi sklady. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost. kontakt: e-mailem, telefonicky, osobně Po - Pá 8 - 16 hod., Špidlenova 436, Semily

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 16280Kč

Firma: Bonasera a.s.

Obec: Semily

Okres: Semily

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Špidlenova 436, 513 01 Semily

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 737 925 883

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Učitelé na 1. stupni základních škol/UČITEL/KA 1. STUPNĚ SE ZNALOSTÍ VÝUKY AJ

samostatnost, kreativita, praxe a výuka v odděleních vítána specializace: předpoklady podle zák. č. 563/2004 Sb. malý počet žáků kontakt:...

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Požadujeme: komunikace plynně ukrajinsky,( + rusky výhodou ) řidičský průkaz sk.C Řidič nákl.vozidla doprava ČR- Ukrajina kontakt: e-mailem...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍCI

Příjem, doplňování a případně vychystávání zboží (suchý sklad). Zajímavá práce v rychle se rozvíjející firmě. Nutná vlastní doprava...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK

vykládka a nakládka zboží, práce ve skladu kontakt: telefonicky od 8:00 do 16:00 hod., e-mailem

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.