Pondělí 20. května

Volná místa


Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu, dopravně psychologické vyšetření, samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru vítána; Nabízíme: zaškolení a odbornou pomoc, jistotu a zázemí silné a stabilní české dopravní společnosti, firemní bonusy a benefity, dispečinkové zázemí, možnost ubytování v sídle společnosti, kvalitní servis a péče o svěřené vozidlo, motivující finanční ohodnocení, prémie; Kontakujte nás e.mailem, osobně nebo telefonicky.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 30000Kč

Firma: Havetrans s.r.o.

Obec: Třebestovice

Okres: Nymburk

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Železniční 281, Třebestovice, 289 12 Sadská

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 439 000

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ PŘEPRAVY

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, praxe min. 2 roky. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky....


Asistenti pedagogů/ASISTENT/KA PEDAGOGA - 1.STUPEŇ

Nabízíme: částečný úvazek; vzdělání - kvalifikace pro asistenta/ku pedagoga - český jazyk; Životopis prosím zasílejte na e.mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.


Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách/UČITEL/KA ANGLICKÉHO JAZYKA

Vhodné i pro studenta ped. fakulty před dokončením. Výhody: stravování


Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/ŘIDIČ MKD

Požadujeme: ŘP - sk. C, E, profesní průkaz, ADR - výhodou; Kontaktovat nás můžete e.mailem, osobně ( po předchozí tel. dohodě) nebo telefonicky...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u