Čtvrtek 28. března

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Řidič MKD C+E (FRIGO)

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD na pravidelné přepravy CZ - jižní Itálie - CZ POŽADAVKY: ŘP sk. C + E, platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k technice, spolehlivost a chuť pracovat NABÍZÍME: pravidelnou práci, pravidelný plat s garantovaným termínem, vozidlo Volvo FH 500, vlastní servisní zázemí, možnost parkování v místě bydliště, právní ochrana DAS, cestovní pojištění KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 63000Kč

Firma: AD - sped Svitavy s.r.o.

Obec: Svitavy

Okres: Svitavy

Obor: Doprava

Pracoviste: AD - sped Svitavy s.r.o. - Svitavy (Říční), Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 736 481 111

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: příjem, výdej, vychystávání, manipulace se zbožím POŽADAVKY: pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů, trestní...

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách/Pedagogický pracovník/ce - učitel/ka anglického jazyka

POŽADAVKY: odborná kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb. Zákon o pedagogických pracovnících NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního...

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD na pravidelné přepravy CZ - jižní Itálie - CZ POŽADAVKY: ŘP sk. C + E, platné dokumenty pro řízení vozidla nad...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.