Sobota 20. dubna

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Strojníci

Náplň práce: práce s kolovými a kráčejícími bagry (Menzi Muck). Požadavky: ŘP sk C,E, profesní průkaz, strojnický průkaz, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdravotní způsobilost. Výhody: možnost prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 28000Kč

Firma: Michlovský - protlaky, a.s.

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Salaš 99, Zlín, 763 51 Bohuslavice u Zlína

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 731 622 807

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Dělníci vrtné soupravy, řidiči

Náplň práce: montážní práce s technologií Požadavky: ŘP sk C,E, profesní průkaz, výhodou svářečský průkaz, vazačský průkaz, jeřábnický...

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidiči vnitrostátní a mezinárodní dopravy sk. "C"

Požadujeme: řidičský průkaz sk.C,pomůžeme s případným vyřízením profes. průkazu a digitální karty , začátečníka zaučíme,čistý...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Pracovníci se zaměřením na expedici zboží

Náplň práce: příprava zboží pro expedici (přelepení kartonu, nalepení štítku s adresou apod.), přejímka zboží, ukládání zboží do...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.