Sobota 21. července

Volná místa


Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/ŘIDIČ/-KA DODÁVKY sk. B

TOMEGAS s.r.o. hledá řidiče sk. B (do 3,5t) pro denní rozvozy propan-butanových lahví. Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned. Každý den doma, denní rozvozy pondělí - pátek ze skladu v Klenech u České Skalice. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, praxe s řízením vozidla, ADR výhodou - možno dodělat, výpis z rejstříku trestů. Zaměstnavatel nabízí výborné platové ohodnocení 150,- Kč/hod., zaškolení a získání osvědčení ADR. Kontakt - pan Tomeček Jan, tel.: 602 149 149, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. (zaslání životopisu).

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 25000Kč

Firma: TOMEGAS s.r.o.

Obec: Provodov-Šonov

Okres: Náchod

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: TOMEGAS s.r.o. - provozovna, Provodov-Šonov - KLENY

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 149 149

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u