Neděle 15. července

Volná místa


Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/Řidiči dodávkových automobilů do 3,5t.

Řidiči - Rajhrad Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998. Přijmeme zodpovědné řidiče, kteří dokáží včas a s úsměvem přivézt kancelářské potřeby jejich novým majitelům v Brně a okolí. Nástup je možný ihned a OZP/OZZ není překážkou. Co budete dělat: Pracovní den začnete v 6:00 u skladu, kde si do auta naložíte zboží. Pak vás čeká závoz k prvnímu zákazníkovi a dalším podle naplánované trasy. Vyložení zboží a komunikace se zákazníkem, naše motto je: „Včas a s úsměvem.“ Během dne se možná ještě párkrát otočíte ve skladu, naposledy na konci pracovního dne okolo 14:30 pak můžete vyrazit domů. Co nabízíme za dobře odvedenou práci: Dlouhodobou spolupráci. Mzdu dostanete vždy včas. Každý měsíc (po skončení zkušební doby) si také v kanceláři vyzvednete stravenky. Zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun. Jaký je náš ideální řidič: Má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC. Spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci. Umí komunikovat se zákazníky. Životopisy zasílejte kontaktní osobě na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Lenka Prokešová

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19000Kč

Firma: SMERO, spol. s r.o.

Obec: Rajhrad

Okres: Brno-venkov

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SMERO, spol. s r.o. - 06, Stará pošta 980, 664 61 Rajhrad

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník

První kontakt: telefonicky (08:00 - 16:00 hod.) nebo e-mailem Výhodou platný průkaz na VZV sk. W1, pokud nemáte - zajístíme školení a jeho...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník

První kontakt emailem. Krátkodobé zaměstnání. Místo výkonu práce: Stará pošta 819 , 664 61 Rajhrad ...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u