Pátek 19. dubna

Volná místa


Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/Řidiči skup. B

Místo výkonu práce: Ptácká č.p. 47/96 Mladá Boleslav IV 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 777 553 367 (10-15 hod.), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Hledáme řidiče skupiny B do zavedené rodinné firmy, zabývající se velkoobchodním prodejem nápojů. Rozvoz piva a nápojů po MB a blízkém okolí Nabízíme: Stabilní pracovní pozici v dlouhodobě fungující firmě, Dobré platové podmínky, Přátelské prostředí, Flexibilní nástup do prac. procesu, kompletní zaučení na pozici samozřejmostí, Zkrácená pracovní doba v délce 6 měsíců (stejné plat.podmínky) Flexibilní dny volna Požadujeme: Přátelské vystupování Zodpovědnost a smysl pro pořádek Zaměstnanecké výhody: Slevy na výrobky, zkrácená prac. doba 6 měsíců.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16000Kč

Firma: BEERSHOP CZ, s.r.o.

Obec: Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: BEERSHOP CZ, s.r.o. - pracoviště MB, Ptácká 47/96, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 553 367

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Tranzitéři (dělníci)/Železničář (m/ž)

- Zajišťování posunu vagónů na vlečce ŠKODA AUTO Mladá Boleslav Požadujeme vyučení v technickém oboru, uvítáme praxi na železnici (strojvedoucí,...


Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají/Řidiči skupiny C - profesní průkaz

Místo výkonu práce: Koprník č.p. 32 294 02 Kněžmost Řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz.


Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Řidiči VKD

Místo výkonu práce: linka Mladá Boleslav-Nepřevázka Prvotní kontakt: tel.: 725 618 601, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. ŘP E, profesní průkaz. Zaměstnanecké...


Učitelé na 2. stupni základních škol/Učitel/ka 2. stupně

Místo výkonu práce: Boleslavská č.p. 160 294 42 Luštěnice Prosím odeslat motivační dopis a životopis emailem.Pracovní poměr je možné...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u