Pondělí 28. května

Volná místa


Řidiči ostatních speciálních vozidel/Řidiči ostatních speciálních vozidel (MKD)

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 776 890 040 (út a pá: 10:00 - 12:00), nebo e-mailem na adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Kontaktní osoba: pan Samandar Akhundov UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Řidičský průkaz skupiny CE, jazyk ruština je výhodou.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 17000Kč

Firma: EUROASIA CARGO s.r.o.

Obec:

Okres:

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: EUROASIA CARGO s.r.o. 002, Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 776 890 040

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/Řidič dodávkového vozu (závozník)

Řidič ve VO skladu s nápoji - rozvoz piva - oblast Jihočeský kraj, požadujeme řidičské oprávnění sk.B, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost....

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Řidič motorového vozíku (skladník)

Společnost DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA S.R.O. přijme do hlavního pracovního poměru do skladu hotových výrobků nového pracovníka...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u