Pondělí 22. ledna

Volná místa


Řídící pracovníci stavebního provozu/Stavbyvedoucí všeobecný

Místo výkonu práce: Karlovarský a Středočeský kraj. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), při osvědčení zaměstnance možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou. Pracovní doba Po-Pá 7:00-15:30hod. Náplň práce: řízení a kontrola veškerých procesů při realizaci zakázek, zodpovědnost za zdárné dokončení přidělené zakázky, přesná specifikace při osobním pohovoru. Požadujeme: vzdělání stavebního směru. Nabízíme: prémiovou složku k základní mzdě Kč 0,- - 5.000,- a roční odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky 7:00-15:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese Joštova 1, Cheb 350 02 v čase 7:00-15:00hod.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 30000Kč

Firma: ALGON, a.s.

Obec: Cheb

Okres: Cheb

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: ALGON, a.s. -005, stavby v Karlovarském a Středočeském kraji, Cheb, 350 02 Cheb 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 354 400 288

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řídící pracovníci stavebního provozu/Stavbyvedoucí všeobecný

Místo výkonu práce: Karlovarský a Středočeský kraj. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok),...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Vedoucí prodejen mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

Místo výkonu práce: NC Dragoun, Dragounská 6, Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba Po-Pá 9:00-17:00hod,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u