Sobota 27. července

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb/IT Application Specialist

Náplň práce: • Aplikační podpora - řešení incidentů a problémů, které se vyskytnou v aplikacích banky • Administrativa s tím spojená– revize dokumentace, evidence incidentů • Spolupráce s dodavateli • Zajištění pravidelných pohotovostí Požadavky: • Min. 3 roky na podobné pozici • Pracovní zkušenost s JBoss, Tomcat, Apache • Pracovní zkušenost s unix/linux and oracle, zkušenost s windows environment je plus • Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka Zaměstnanecké výhody: •Working in an informal environment with emphasis on cooperation •Possibility of personal and professional development (1 – 2 external trainings per year, cooperation with global expert groups •ING standard and extra benefits for employees (free parking, showers, flexible work time for all the employees, free fruit breakfast, regular staff events and more) •Daily use of English language – cooperation with colleagues and vendors in Spain, the Netherlands, Poland, Romania

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 40000Kč

Firma: ING Bank N.V.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Finance

Pracoviste: ING Bank N. V., Českomoravská 2420/15, Libeň, 190 00 Praha 9

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/74122 Elektromechanici elektr. zařízení v dopravních prostředcích

Místo výkonu práce: Praha 4, Mosřany Kontakt: Šolcová Milena, tel.: 602475706, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. prvotní kontakt mailem nebo tel. - Schopnost...

Náplň práce: • Aplikační podpora - řešení incidentů a problémů, které se vyskytnou v aplikacích banky • Administrativa s tím spojená–...

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Místo výkonu práce - Plzeňský kraj kontakt pro uchazeče: telefonicky, nebo osobně po - pá mezi 8:00 - 16:00 na adrese společnosti ATLANTA WORLD...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.