Pátek 19. dubna

Řídící pracovníci v oblasti logistiky/Vedoucí interní logistiky

NÁPLŇ PRÁCE: koordinace sestavování střednědobých a krátkodobých plánů výroby; bilancování lidských zdrojů a strojních kapacit závodu; koordinace zakázek (stanovení priorit, koordinace zapracování dodatečných změn); kontrola stavu skladových zásob a přijímání opatření pro zajištění plynulého chodu výroby; vyhodnocování a eliminace mimořádných nákladů na výrobu; sledování a vyhodnocování KPI, reporting; odpovědnost za vedení vlastního nákladového střediska, plánování zdrojů a dodržení rozpočtu POŽADAVKY: VŠ, VOŠ, příp. SŠ vzdělání; znalost NJ a/nebo AJ na komunikativní úrovni; zkušenosti s plánováním výroby podmínkou, zkušenosti z automotive nebo ve strojírenství výhodou; schopnost vést tým až 15 zaměstnanců a jít příkladem; dobré komunikační schopnosti; aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost; analytické schopnosti a schopnost rychle reagovat na změny a umět určit priority NABÍZÍME: 13. mzda, 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, podpora volnočasových aktivit KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky (PO - ČT 7.00 - 15.00 hodin,...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 36000Kč

Firma: REHAU Automotive, s.r.o.

Obec: Jevíčko

Okres: Svitavy

Obor: Doprava

Pracoviste: REHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 465 357 324,461

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách/Pedagogický pracovník/ce - učitel/ka anglického jazyka

POŽADAVKY: odborná kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb. Zákon o pedagogických pracovnících NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního...

Řidiči a obsluha lesnických strojů/Řidiči a obsluha lesnických strojů

POŽADAVKY: praxe v oboru 2 roky KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: příjem, výdej, vychystávání, manipulace se zbožím POŽADAVKY: pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů, trestní...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.