Úterý 22. ledna

Volná místa


Řídící pracovníci v oblasti obchodu/manažer obchodní skupiny

kontakt. Ing. Petr Zaťko, tel.: 773 206 705, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. prvotní kontakt telefonicky či emailem, místo výkonu: Revoluční č.p. 762/13, Praha 1. Uchazeč povede výběrová řízení, porady, schůzky s obchodníky. Bude rozvíjen v oblasti managementu a postupně bude docházet k delegování důležitých úkonů v regionu. Nabízíme :zázemí kanceláře, dobrý kolektiv, příspěvek na automobil, osobní rozvoj, flexibilní pracovní, bohatý motivační program, kariérní růst, zaškolení, fixní plat + provize + pasivní příjem. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na auto, finanční podpora, zázemí nadnárodní společnosti. Prostředí a zkušené kolegy. Dobře dosažitelné bonusové složky platu. Výběrové řízení bude probíhat na pobočce: Revoluční 13, Praha 1 Volné místo manažer obchodní skupiny pro lokalitu Praha.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 40000Kč

Firma: MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku - 004, Revoluční 762/13, Staré Město, 110 00 Pr

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 773 206 705

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Zástupce Manažera prodejny TETA drogerie - Jinonice

MVP: U Trezorky 821/2, Praha 5 Jinonice Kontakt: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Baví tě komunikace a máš rád/a lidi? Jsi pozitivní a rád/a se...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Zástupci manažerů prodejny

Kontakt e-mailem. Baví tě komunikace a máš rád/a lidi? Jsi pozitivní a rád/a se zasměješ? Chceš pracovat v čistém a voňavém prostředí?...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u