Pondělí 12. listopadu

Volná místa


Řídící pracovníci v oblasti obchodu/Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Místo výkonu práce: Praha. Kontakt: Jana Roldán, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. V této pozici budete vést Inside Sales tým pro konkrétní region, zároveň budete nabírat a školit nové členy týmu. Požadujeme profesní znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího. Znalost místního tržního prostředí nutností. Dále požadujeme výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost vedení týmu, zkušenosti s projektovým managementem, předchozí praxi v nadnárodní korporaci a znalost interních systému HPE.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 90000Kč

Firma: HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: HEWLETT-PACKARD s.r.o. - Praha, Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Specialista prodeje - OSTRAHA

Kontakt pro uchazeče: emailem na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Baví tě komunikace a máš rád/a lidi? Jsi pozitivní a rád/a se zasměješ? Chceš...

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/SPECIALISTA PRODEJE

MÍSTO VÝKONU PRAHA - Karlovo náměstí č.p. 2097/9, Nové Město, 120 00 Praha 2 / PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Baví...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u