Neděle 23. září

Volná místa


Řídící pracovníci v oblasti obchodu/Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Místo výkonu práce: Praha. Kontakt: Jana Roldán, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. V této pozici budete vést Inside Sales tým pro konkrétní region, zároveň budete nabírat a školit nové členy týmu. Požadujeme profesní znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího. Znalost místního tržního prostředí nutností. Dále požadujeme výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost vedení týmu, zkušenosti s projektovým managementem, předchozí praxi v nadnárodní korporaci a znalost interních systému HPE.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 90000Kč

Firma: HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: HEWLETT-PACKARD s.r.o. - Praha, Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řídící pracovníci v oblasti obchodu/Commercial Executive

Adresa: Hvězdova č.p. 1716/2b, Nusle,140 00 Praha 4 Kontakt: Valachová Elen, tel.: 222753426, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadavky: Angličtina...

Nejvyšší představitelé společností a institucí (kromě politických, zájmových a příbuzných organizací)/Nejvyšší představitelé společností a institucí (

MVP: Praha 4 Kont. Jana Roldán. První kont. emailem na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Na této pozici budete zodpovídat za rozvoj strategických priorit...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u