Čtvrtek 18. října

Volná místa


Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení/Vedoucí odboru rozvoje města Městského úřadu Sokol

Upřesňující informace: Druh práce: koordinace stavebních projektů odboru, příprav a realizací investičních akcí; plánování a příprava stavební údržby nemovitého majetku města; odpovědnost za přípravu a realizace veřejných zakázek města Sokolov na úrovni odboru, včetně dotačních projektů. Požadavky na uchazeče a postup pro přihlášení do výběrového řízení jsou uvedeny na www.sokolov.cz v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce MěÚ Sokolov. Termín pro podávání přihlášek: 17.10.2018. Zaměstnanecké výhody: - pružná pracovní doba, - sociální fond, - stravenky Způsob kontaktu: - na výběrovém řízení - bude oznámeno uchazečům po termínu pro podávání přihlášek - e-mailem - Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 22160Kč

Firma: Město Sokolov

Obec: Sokolov

Okres: Sokolov

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 359 808 153

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace/Asistent/ka ředitele

Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky Lenka Vlasatá 777 287 255 Požadujeme: - samostatnost a kreativitu,...

Ostatní úředníci jinde neuvedení/Vrchní referent/rada – sociální pracovník

Generální ředitelka Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb.,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u