Čtvrtek 22. března

Volná místa


Řídící pracovníci v oblasti styku s veřejností/Relationship Manager

Místo výkonu práce Pardubice Sjednávat smlouvy a dohody rozpočtového managementu s vidinou maximalizování zisku SWD Řídit portfolio rozpočtového plánu projektu Řízení služeb (incidenty, změny a problémový management) Získávat a pečovat o vztahy s klientem Být členem rozpočtového týmu, včetně další zodpovědnosti při podpoře rozpočtu Krizový management Starat se, aby náklady (včetně každoroční Documents of Understanding/SLAs/SLO) mezi SWD a zákazníkem byly odpovídající Starat se o kvalitu služeb, výkonu a o zlepšení doručovacích služeb Odhadovat náklady projektů, sledování, přidělení zdrojů Účastnit se kontrol nákladů, hledat možnosti snížení nákladů a zlepšování služeb Dodržovat závazky a účastnit se na plánování a strategii rozpočtového plánu Chápat požadavky zákazníka, identifikovat obchodní příležitosti, dozor, podpora a uzavření Realizovat nebo dohlížet na komplexní realizování Zodpovědnost za úšpěšné realizování řešení a klíčových oblastí pro zákazníka Zlepšovat aktivity přes neustálé zlepšování (Idea Log, Standardization Assessments, VSM Analysis a další) Dosáhnout cílů týkajících se vztahů se zákazníky a KPI cílů, které jsou stanoveny SWD vedením Případně se starat o malé projekty nebo dohlížet na velké rozpočtové programy První kontakt e-mailem nebo osobně - po předchozí domluvě.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 50000Kč

Firma: FOXCONN CZ s.r.o.

Obec: Pardubice

Okres: Pardubice

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Vedoucí prodejny

Místo výkonu práce Dražkovice - vedoucí pro prodejnu smíšeného zboží - pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, pak možnost pracovního...

Řídící pracovníci v oblasti styku s veřejností/Relationship Manager

Místo výkonu práce Pardubice Sjednávat smlouvy a dohody rozpočtového managementu s vidinou maximalizování zisku SWD Řídit portfolio rozpočtového...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u