Pondělí 16. září

Volná místa

Řidiči silničních úklidových vozidel/Sezónní řidič silničář

Náplň práce: " Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba " Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice " Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy " Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku " Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO Požadujeme: " ZŠ/SOU " Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok podmínkou " ŘP. sk. C podmínkou " Profesní průkaz podmínkou " Časová flexibilita " Samostatnost, spolehlivost " Ochota dále se profesně rozvíjet Nabízíme: " Sezónní práce od 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020 " Práce na směny " 5 týdnů dovolené " Paušální stravné 1 400,- Kč/měsíc " Možnost prodloužení pracovního poměru " Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti " Sociální fond Kontakt: telefonicky nebo emailem.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 20000Kč

Firma: Silnice LK a.s.

Obec: Nová Ves nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou

Obor: Doprava

Pracoviste: Silnice LK a.s. - Nová Ves n.N., Nová Ves nad Nisou 69, 468 27 Nová Ves nad Nisou

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 129 843

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Doplňovači zboží/Doplňovač zboží

Doplňovač zboží Náplň práce: doplňování zboží na celém marketu Pružná pracovní doba Kontakt osobně na adrese Želivského č.p. 5231/2a,...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Pomocný SKLADNÍK ve skladu pneumatik

Pracovní náplň: * příjem, výdej zboží * manipulace ve skladu * udržování pořádku a nastavených pravidel Požadujeme: * dobrá fyzická...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/

Skladník Expedint, práce na PC. Hlásit se předem telefonicky.

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách/LEKTOR/KA jazyků

SPĚCHÁ: Hledáme lektory/ky AJ pro firemní klienty skupinky 1-4 lidi. Prosím volejte na 777 272 500 nebo pište na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.