Neděle 22. září

Volná místa

Řidiči silničních úklidových vozidel/Silničář

Náplň práce: Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba, Údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství, Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy, Provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek, Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice, Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku, Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO, Provádění výkonů BESIP vč. služby domácích pohotovostí. Požadujeme: ZŠ/SOU, Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok výhodou, ŘP. sk. C, Profesní průkaz podmínkou, Časová flexibilita, Samostatnost, spolehlivost, Ochota dále se profesně rozvíjet. Zaměstnanecké výhody: Práce na 1 směnu v letním období, Práce na směny v zimním období, Zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, Zdravotní placené volno, Paušální stravné 1 400,- Kč/měsíc, Možnost dalšího profesního vzdělávání, Pololetní odměny (vypláceny 2x ročně), Odměny za životní pracovní výročí zaměstnanců, Náborový příspěvek 5 000,- Kč po zkušební době, Služební telefon, Příspěvky na penzijní připojištění, Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli, Cafeterie, Sociální fond. Kontakt: e-mailem a telefonicky

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 20000Kč

Firma: Silnice LK a.s.

Obec: Rychnov u Jablonce nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou

Obor: Doprava

Pracoviste: Silnice LK a.s. - Rychnov u Jablonce n.N., Nádražní 165, Rychnov u Jablonce nad Nisou, 468 02 Rychn

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 129 843

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič nákladního vozidla

Pracovní pozice: Řidič nákladního vozidla Požadujeme: řidičské oprávnění sk.C, profesní průkaz, řidičské oprávnění na VZV Mzda:...

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)/Pomocný pracovník/ce obchodního provozu

Pomocný pracovník/ce obchodního provozu - požadujeme práci o víkendech, ve svátcích, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost Kontakt telefonicky...

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách/Učitel/ka odborného výcviku - nástrojař, zámečník, obráběč kovů

Požadujeme: Střední odborné vzdělání s výučním listem získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání,...

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič MKD

Řidič MKD - ŘP sk. C,E - profesní průkaz podmínkou. Navážení odlitků do TRW. Osobní kontakt: pondělí od 8.00 do 9.00 hod.

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.