Sobota 20. července

Volná místa

Řidiči tahačů/řidič MKD

Požadujeme: zdravotní způsobilost včetně psychologického vyšetření, výpis z karty řidiče, trestní bezúhonnost, praxe 2 roky. Nabízíme: HPP na dobu neurčitou, zajímavá práce, diety dle zákona, pro zaměstnance kupon na dopravu, příspěvky dle kolektivní smlouvy, zvýhodněné volání prostřednictvím operátora.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 38000Kč

Firma: ČAD Blansko a.s.

Obec: Pelhřimov

Okres: Pelhřimov

Obor: Doprava

Pracoviste: ČAD Blansko a.s .- pobočka Pelhřimov(areál Agrostroje Pe), U Nádraží 1967, 393 01 Pelhřimov

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 159 868

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Řidič MKD

osobní kontakt: každý čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese: IESA Logistics a.s. Lnářská 1633, 39601 Humpolec

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník s VZV

Pracovní náplň: nakládka a vykládka aut, překlady v rámci areálu.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Manipulant

Přijmeme nového zaměstnance s aktivním oprávněním na VZV. Hlavní náplní práce je manipulace a příprava výrobků k expedici. Nabízíme...

Řidiči tahačů/Řidič MKD

Jízdy do D, NL, B. Požadujeme: kartu řidiče, psychotesty. Nabízíme: víkendy doma, připojištění. Nutný telefonický kontakt předem na tel.:...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.