Pondělí 22. ledna

Volná místa


Řidiči vysokozdvižných vozíků/ŘIDIČ VZV

Náplň práce: zajištění chodu linky, nakládka a vykládka materiálu. Požadujeme: platné oprávnění na VZV, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu. Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, možnost kariérního a mzdového růstu, získávání kvalifikované praxe, zajištění ubytování, příspěvek na dopravu nebo ubytování, zajištění lékařské péče, náborové příspěvky, individuální přístup, možnost práce přesčas. Hlásit se telefonicky nebo e-mailem, popř. osobně na adrese tř. Václava Klementa č.p. 209/11, 293 01 Mladá Boleslav 1.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 90Kč

Firma: APRM s.r.o.

Obec: Hodkovice nad Mohelkou

Okres: Liberec

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: APRM s.r.o.-002 (Monroe Czechia s.r.o.), Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 019 993

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči vysokozdvižných vozíků/ŘIDIČ VZV

Náplň práce: zajištění chodu linky, nakládka a vykládka materiálu. Požadujeme: platné oprávnění na VZV, dobrý zdravotní stav, spolehlivost,...

Obsluha zemních a příbuzných strojů/STROJNÍK

Strojnický průkaz Hlásit se osobně, popř. telefonicky nebo e-mailem.Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u