Neděle 22. září

Volná místa


Rozpočtáři specialisté/ROZPOČTÁŘ/KA

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Žouželková tel.: 775 984 890 nebo zašlete životopis na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, obor pozemní stavby nebo ekonomika a řízení stavebnictví, praxe na pozici rozpočtáře min 5 let, případně ve stavební výrobě výhodou (ne podmínkou), samostatnost, spolehlivost a dobrou znalost práce na PC. Náplň práce: zpracování rozpočtů a podkladů pro nabídkové řízení a realizace staveb, zpracování výkazů výměr pro nabídkové rozpočty, vícepráce, dodatků včetně jejich ocenění, provádění výpočtů pro nabídkové ceny dle zadání, zajišťování veškerých subdodavatelských nabídek a dodávek do výběrových řízení jak externí, tak na interní subdodávky.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 35000Kč

Firma: GAMA stavby s.r.o.

Obec: Držovice

Okres: Prostějov

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: GAMA stavby s.r.o. - pracoviště, Sebastiniho 439/2, 796 07 Držovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 775 984 890

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Mazači strojů a zařízení/Technik čističky | Prostějov (1905006)

Technik čističky | Prostějov (1905006) Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU/SŠ vzdělání technického zaměření – i absolvent - máte...


Ostatní uklízeči a pomocníci/UKLÍZEČ/KA

Nástup ihned. VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Marková tel.: 774 149 221 nebo e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.


Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech/INSPEKTOR/KA KVALITY

Nástup ihned. Životopis zasílejte na email Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Náplň práce: Vizuální kontrola dílů pro automobilový průmysl. Pravidelné vyhodnocování...


Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/*ZEDNÍCI

Osobní kontakt po tel. domluvě pan Ing. Skupina tel.: 602 793 686 (volat v době Po-Pá 7:00-14:00 hod.) nebo e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pomocné...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u