Středa 19. června

Volná místa

Ruční baliči/Balič/ka ve skladu

SWS a.s., česká firma, významný distributor IT, která zaměstnává více než 250 zaměstnanců, hledá baličky/ baliče do skladu na odpolední směnu 13:00 – 21:30 hod., pouze pracovní dny Po – Pá (So, Ne, svátky volno). Náplň práce: • Balení zboží, manipulace se zbožím (do 5 kg). • Práce se čtečkou čárových kódů. • Jednoduché úkony na PC. Požadavky: • Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost. • Schopnost týmové práce. • Dobrý zdravotní stav. • Trestní bezúhonnost Nabízíme: • Zázemí stabilní prosperující firmy. • Práci v čistém prostředí, dobrý kolektiv a příjemné neformální pracovní prostředí. • Firemní vzdělávání, Benefity (stravenky v hodnotě 100 Kč, sick days, jazykové kurzy, firemní akce, Cafaterie – příspěvek, který můžete využít na dovolenou, léky, kulturu, sport, knihy atd,, kolárna). • Pravidelné odměny. • Placené případné přesčasy jsou samozřejmostí. • Můžete se přijít se k nám podívat, jak to u nás ve skladu funguje a vypadá

Vzdelani: Nižší střední

Plat: 19000Kč

Firma: SWS a. s.

Obec: Březová

Okres: Zlín

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Březová 155, 763 15 Slušovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 577 640 307

Obsluha stacionárních strojů a zařízení/Obsluha strojů a zařízení

Náplň práce: obsluha strojů v truhlářské výrobě Výhody: obědy, firemní benefity

Manipulační dělníci ve výrobě/Pracovníci do výroby

Náplň práce: obuvnické práce, šití svršků Zaučíme: čisté, kulturní prostředí, menší okruh zaměstnanců

Montážní dělníci výrobků z kovů/Montážní dělníci výrobků z kovů

Požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost Zaručení mzdy v pravidelných termínech Osobní...

Manipulační dělníci ve výrobě/Manipulační dělníci na obsluhu lisu

Náplň práce: lisování textilu, třídění, balení Požadavky: manuální zručnost Nabízíme: příspěvek na stravování

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.