Sobota 20. dubna

Volná místa

Ruční baliči/RUČNÍ BALIČ/KA - BALIČ/KA KOSMETIKY

Náplň práce: balení, plnění, tisk, lepení, etiketování, kompletování krabic, pomocné práce, úklid pracoviště Pracovní doba 6-14.30h, jedna směna, možno i zkrácený úvazek úvazek i brigádně, jedná se o práci na HPP nebo DPP. Práce v malém, veselém kolektivu. Místo pracoviště v areálu Belis. Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: sleva na produkty spa4relax Kontakt telefonicky denně během pracovní doby, e-mailem nebo osobně PO-PÁ 6:00 - 13:00 hod.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 13440Kč

Firma: VELPACK s.r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Úvazek:

Pracoviste: VELPACK s.r.o. - ČB, Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 774 945 707,721

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)/ELEKTRIKÁŘ

Požadavky: výuční list - obor elektro, ŘP sk. B, chuť cestovat. Místo výkonu práce: České Budějovice + celá ČR Vhodné také pro osoby...

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři/PROJEKTANT- SPRÁVA KABELÁŽE

Požadavky:Znalost práce na PC - MS Office, znalost práce s DB systémy a CAD systémy výhodou; Orientace v technické a projektové dokumentaci; Schopnost...

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)/Seřizovač na stř. lisů

Charakteristika • Obsluha a seřizování strojů na výrobu jehel (lisování oušek) • dodržování technologických postupů na svěřených...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.