Pondělí 18. února

Volná místa


Sekretáři (všeobecní)/Asistent-ka odd. internetového prodeje-recepční

Přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP asistenta/ku odd. internetového prodeje - recepční pro pracoviště obchodně logistické centrum Postřižín, Teplická 501, Odolena Voda. Požadujeme praxi na této nebo jiné obdobné pozici min. 1 rok, ÚSO vzdělání, základní znalost AJ na komunikativní úrovni, pečlivost a samostatnost, ( pokud uchazeč/ka ve výběrovém řízení prokáže svými znalostmi potřebnou kvalifikaci, pak není praxe nutná ), velmi dobrá znalost práce na PC a kancelářských programů ( textové a tabulkové editory ), dobrý zdravotní stav, časová flexibilita. Vhodné i pro absolventy. Uchazeči/uchazečky se zájmem o tuto pracovní nabídku mohou své strukturované životopisy zaslat v českém jazyce na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. . Vybrané uchazeče/ky pak vyrozumíme o dalším postupu a pozveme je na pohovor.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

Obec: Odolena Voda

Okres: Praha-východ

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: KOBERCE BRENO, spol. s r.o.- Odolená Voda, Teplická 501, Odolena Voda, Teplická 501

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Sekretáři (všeobecní)/Asistentka oddělení importu

MVP: Teplická 501, Odolena Voda-Postřižín Přijmeme od 1.2.2019 nebo po dohodě na HPP asistenta/ku odd. importu pro pracoviště obchodně logistické...

Sekretáři (všeobecní)/Asistent-ka odd. internetového prodeje-recepční

Přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP asistenta/ku odd. internetového prodeje - recepční pro pracoviště obchodně logistické centrum Postřižín,...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u