Sobota 21. července

Volná místa


Sekretáři (všeobecní)/Asistentka

Požadujeme: • SŠ nebo VŠ vzdělání, • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničními zaměstnanci a hosty, zahraniční korespondence) • uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office) • komunikativní dovednosti (výborná znalost českého jazyka - korespondence, zpracování podkladů, žádostí, apod.) a reprezentativní vystupování • ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem, flexibilita Pracovní náplň: • vedení a správa personální a ekonomické agendy ústavu – zpracování faktur a cestovních příkazů, administrativní asistence při přijímání nových pracovníků z ČR i zahraničí, zajišťování služebních cest, apod. • práce v systému SAP, STAG a GRIS • asistence při přípravě konferencí/seminářů, podkladů k projektovým žádostem apod.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 17000Kč

Firma: Univerzita Palackého v Olomouci

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny LF UP, Hněvotínská 1333/5,

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní pracovníci organizace a řízení/Vedoucí tiskového centra

Pracoviště: Slovenská č.p. 539/12, Olomouc. Nástup: možný ihned nebo po domluvě Hledáme do našeho týmu Vedoucího tiskového centra: Pozice...

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)/Recepční v organizaci (kromě hotelu)

požadujeme samostatný a aktivní přístup k práci, znalost AJ na komunikativní úrovni, práce na PC (MS office)Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u