Úterý 22. ledna

Volná místa


Sekretáři (všeobecní)/Asistent(ka) nákupního oddělení

Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, chcete využít a zdokonalit své znalosti cizích jazyků? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy. Co od Vás očekáváme? - spolupráce s produktovými managery - zadávání nových produktů, odpovědi na požadavky zákazníků - loajalita, týmová spolupráce Co k tomu potřebujete? - minimálně SŠ vzdělání - aktivní angličtina, jiné cizí jazyky výhodou - schopnost práce s daty - pečlivost, spolehlivost - znalost práce s PC, MS Office A co Vám nabízíme? Příspěvek na stravování, příspěvek na penz.pojištění, účast na seminářích a školeních, příjemný prac. kolektiv, možnost profesního růstu, 3 sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní rekreáční objekt, firemní akce (family day, oslavy, výlety, ...) a spousta dalšího v rámci našeho "Benefit programu" Líbí se Vám naše nabídka? Chcete se dozvědět více? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis. Na výběrové řízení budou pozváni pouze ti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 17000Kč

Firma: LAMA Plus s.r.o.

Obec:

Okres:

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Svatopluka Čecha 706/8, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 558 888 871

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Všeobecní administrativní pracovníci/

MÍSTO VÝKONU : Žitná č.p. 1578/52, Nové Město, 120 00 Praha 2 KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Alisa Dobriaeva, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Ználost...

Úředníci v oblasti pojišťovnictví/ODBORNÝ/Á REFERENT/KA KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ

Pracovní poměr na poloviční úvazek na dobu určitou po dobu pracovní neschopnosti zaměstnance. Zašlete strukturovaný životopis a motivační...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u