Čtvrtek 28. března

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC kovoobráběcích strojů

Požadujeme: Znalost řídících systémů CNC strojů: Fanuc, Heidenhain , Fidia Zkušenosti se seřízením a obsluhou: CNC frezovací center, CNC soustruhů Znalost výrobních výkresů Znalost práce s měřidly ve strojírenství Samostatnost, spolehlivost Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení Kontakt: emailem.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 18000Kč

Firma: System management welfare s.r.o.

Obec: Planá nad Lužnicí

Okres: Tábor

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: System management welfare s.r.o. - Planá nad Lužnicí 953, Průmyslová 953, 391 11 Planá nad Lužnicí

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 608 241 845

Technici v ostatních průmyslových oborech/montážník/vedoucí montáží

Montážník /vedoucí montáží v oblasti stájové technologie a staveb pro zemědělskou výrobu. Vyžadujeme praxi ve strojírenském oboru, znalost...

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů/Závozník - svoz komunálních odpadů

Zajištění svozu komunálních odpadů z popelových nádob. Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc. Kontakt telefonicky, e-mailem....

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků/Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zprac

Náplň práce: obsluha linky a kontrola výroby na lince, zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobků, dvanáctihodinové směny. Mzda:...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.