Pondělí 16. září

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/údržbář - řidič

o provádění údržbářských prací a oprav na objektech a zařízení o drobné zámečnické práce o řízení a údržba služebních vozidel Co musíte znát, mít a umět? o vyučení v technickém oboru o řidičský průkaz skupiny B o manuální zručnost o bezúhonnost Co oceníme? o zkušenosti z oboru instalatér - topenář o svařování kovů je velkou výhodou o aktivní přístup o hrdost na kvalitně odvedenou vlastní práci

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 25000Kč

Firma: Botanický ústav AV ČR, v. v. i.

Obec: Průhonice

Okres: Praha-západ

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Zámek 1, 252 43 Průhonice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 271 015 140

Technici v ostatních průmyslových oborech/technik jakosti

Náplň práce : " Kontrola kvality výrobního procesu v souladu s výrobními předpisy, se zaměřením na kvalitu finálního produktu,kontrola...

Pracovníci polygrafie/Operátor výroby tiskových forem - razítek

Operátora výroby tiskových forem hledá stabilní dynamická česká firma Minimální kvalifikační požadavky: - učební obor či středoškolské...

Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení)/

Obsluha strojů a zařízení na zpracování mražené zeleniny, balení hotových výrobků, 3. směnný nepřetržitý provoz, směny od 6.00 - 14.00...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/pomocní dělníci v potravinářství

čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, zdravotní průkaz a prohlídka

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.