Úterý 18. června

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/operátor obrábění

Náplň práce: -Obsluha CNC strojů, ohýbaček a dalších výrobních a obráběcích strojů -Nastavení parametrů výroby na stroji -Ohýbání a opracování dílů -Čtení a práce podle technické dokumentace - Měření šuplerou a dalšími měřidly POŽADAVKY: -SOU vzdělání technického zaměření -Znalost práce s měřidly, šuplerou -Znalost čtení a práce podle technické dokumentace, vizuální a rozměrové kontroly dle výkresů -Zkušenost z obsluhy cnc, popř.jiných výrobních strojů

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 17500Kč

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Obec: Karviná

Okres: Karviná

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Grafton Recruitment s.r.o. - Karviná průmyslová zóna Karviná, průmyslová zóna Karviná

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 595 131 780,602

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Montéři a opraváři elektrických vedení/Elektromontér na zařízeních NN a VN

Elektromontér bude provádět uložení kabelových vedení zemních a vzdušných na pozemcích stavitelů, v halách, zapojování kabelových souborů,...

Ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech/THP pracovníci pro důl

Dobrý zdravotní stav, práce související s těžbou uhlí, ražení důlních děl a údržba.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři/Projektant/konstruktér výtahů

Požadujeme: - praxe kreslení v CAD min. 2 roky (Inventor výhodou) Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti s dlouhodobou historií - systém...

Provozní elektromechanici/elektromontéři

Náplň práce: - Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě, opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.