Sobota 20. dubna

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Manipulant - řidič vysokozdvižného vozíku

Náplň práce: Budete zodpovědní za vykládku a nakládku materiálu, závoz materiálu do výroby. Budete mít na starosti skladovou evidenci materiálu a pracovat s ruční čtečkou. Vhodné i pro absolventy a ženy s odpovídajícími zkušenostmi. Nabízíme práci ve směnném provozu (4 dny práce/4 dny volno) nebo 8 hod v režimu pondělí-pátek. Požadujeme: - střední odborné vzdělání s výučním listem - praxe v oblasti manipulace s vysokozdvižným vozíkem - spolehlivost, zodpovědnost Výhodou bude, pokud budete umět - průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku výhodou (v případě, že průkaz VZV nevlastníte, nevadí, zajistíme Vám školení) - zkušenost s ruční čtečkou Nabízíme: - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - 4 týdny dovolené - prémie za docházku - pitný režim, pracovní oděv - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - zaměstnanecká sleva na zboží - odměny při pracovním, životním jubileu Kontakt: e-mailem.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 21500Kč

Firma: Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Obec: Veselí nad Lužnicí

Okres: Tábor

Obor: Doprava

Pracoviste: Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L., Jateční 470, 39181 Veselí nad Lužnicí 1

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/Řidič sk. B - rozvoz mraženého zboží

Požadujeme řidičský průkaz sk. B. ŘP sk. C výhodou, ne podmínkou. Nabízíme stravné. Kontakt e-mailem, telefonicky.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník

Naskladňování a vyskladňování materiálu pro výrobu. Příjem zboží dle dodacích listů a atestů. Praxe s VZV. Požadujeme zodpovědnost,...

Náplň práce: Budete zodpovědní za vykládku a nakládku materiálu, závoz materiálu do výroby. Budete mít na starosti skladovou evidenci materiálu...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.