Úterý 23. dubna

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/MANIPULANT VZV/OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY

Náplň práce: - Zásobování lakovací linky - Navážení dílů pro potřeby lakovací linky - Výpomoc operátorům při navěšování a svěšování dílů - Případná administrativa na PC Požadujeme: - Praxe v automotive výhodou - Zkušenosti na VZV podmínkou! - Průkaz na VZV zajistíme - Schopnost týmové práce a zodpovědný přístup - Časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu - Práci s PC - Manuální zručnost a praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: - Práci na HPP s možností na dobu neurčitou - Kompletní zajištění a podporu - Silné zázemí ve stále se rozvíjející české společnosti s výrobními prostory v Liberci - Práci ve stabilním mladém kolektivu - Pracovní oblečení - Stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu Zajímavé finanční ohodnocení a další benefity Další zaměstnanecké výhody: stabilní zaměstnání, možnost karierního růstu, odměna za pracovní výročí, odměna za nulovou absenci, sick days, vitamínové balíčky, stabilizační bonus, pracovní oblečení, příplatky za odpolední a noční směnu, příspěvek na životní/penzijní pojištění Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte e-mailem paní Bočkovou, případně se hlaste osobně v době 8.00-14.00 hod.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18000Kč

Firma: ACL Coating s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Doprava

Pracoviste: Newtonova 477, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 761 394

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Řidiči vysokozdvižných vozíků/OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Práce na 3 měsíce. Místo výkonu práce: Newtonova 480, Liberec 463 12. Směnnost: 3směnný provoz (8 hodin) nebo nepřetržitý provoz (12 hodin). Popis...

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob/ŘIDIČ/KA AUTOBUSU

Hledáme především zájemce z oblastí: Liberce, Českého Dubu a Hrádku nad Nisou Úvazek: - turnusová směna dle rozpisu služeb vč. sobot,...

Obsluha zemních a příbuzných strojů/STROJNÍK

Strojnický průkaz podmínkou, ŘP sk. C a profesní osvědčení výhodou.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/SILNIČÁŘ

Náplň práce: - Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba - Údržba silniční sítě včetně jejich součástí...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.