Úterý 18. června

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Pracovník všeobecného skladu

Náplň práce:evidence materiálu, práce s PC, naskladňování a vyskladňování materiálu, mznalost hutního materiálu, objednávka a atesty materiálu, praxe s VZV Nabízíme:stabilní a perspektivní zaměstnání, odborný a kvalifikační růst, ohodnocení dle kvalifikace, rychlosti a kvality zapracování a zajištění funkce skladníka, příspěvek na dopravu do zaměstnání, stravování s finančním příspěvkem, ubytování ve vlastní ubytovně, stabilizační odměny, mimořádné odměny, odborný a kvalifikační růst, masáže, Employee Life Assistance, firemní akce, vitamínové balíčky, atd. Požadujeme:vzdělání SOU, SŠ technického směru (strojírenský průmysl)technické minimum (znalost materiálů, výkresové dokumentace)znalost práce na PCfyzická zdatnostflexibilitazpůsobilost k ovládání regálového zakladače výhodou

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18000Kč

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Obec: Benešov

Okres: Benešov

Obor: Doprava

Pracoviste: BAEST Machines & Structures, a.s., Černoleská 1930, 256 01 Benešov u Prahy

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 317 753 246,603

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič - údržbář

Pracoviště: Benešov PP na dobu určitou, po zapracování možnost na dobu neurčitou. Platný profesní průkaz sk.C. Kontaktovat telefonicky...

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič nákladního automobilu

Řidičský průkaz sk. C a průkaz profesní způsobilosti podmínkou. Praxe v řízení autodomíchávače výhodou.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/řidič sk. C

ŘP skC. Profesní průkaz výhodou. První kontakt osobně v prac. dny 8-13 hodin.

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy/Učitel/ka I.stupně ZŠ

Pracoviště Benešov Platové zařazení podle nařízení vlády č.341/2017/Sb., 12. platová třída.

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.