Čtvrtek 18. října

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/ŘIDIČ MOTOROVÉHO VOZÍKU (skladník)

Náplň práce: . naskladňování materiálu do výroby . provádění příjmu materiálu, zboží a výdej výrobků . zajišťování úplnosti zásob a provádění inventury skladu . provádění evidence zásob Požadujeme: . SOU . praxe v obdobné pozici . pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu Nabízíme: . praktické zaškolení, . možnost mzdového růstu, . roční bonus v listopadové výplatě při splnění kritérií, . výběr až z 8 jídel & doplňkový prodej v kantýně přímo v Densu, . možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby, . cafeterie 500 Kč měsíčně . příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění . pro rodiny Family Day, pro děti příspěvek na brýle a další.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19500Kč

Firma: DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Doprava

Pracoviste: Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 570 911

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje