Čtvrtek 18. října

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/ŘIDIČ MOTOROVÉHO VOZÍKU (skladník)

Náplň práce: . naskladňování materiálu do výroby . provádění příjmu materiálu, zboží a výdej výrobků . zajišťování úplnosti zásob a provádění inventury skladu . provádění evidence zásob Požadujeme: . SOU . praxe v obdobné pozici . pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu Nabízíme: . praktické zaškolení, . možnost mzdového růstu, . roční bonus v listopadové výplatě při splnění kritérií, . výběr až z 8 jídel & doplňkový prodej v kantýně přímo v Densu, . možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby, . cafeterie 500 Kč měsíčně . příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění . pro rodiny Family Day, pro děti příspěvek na brýle a další.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19500Kč

Firma: DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 570 911

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/ŘIDIČ DODÁVKY - KURÝR

ŘP sk. B, fyzická zdatnost - těžší břemena, hlásit se e-mailem

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK/CE

Pracovní náplň: - zajištění manipulace s materiálem na příjmu a při expedici hotových výrobků - řízení VZV - retrak - řízení lehkého...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u