Pondělí 22. dubna

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladníci

Místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 1306/7, Praha Kontakt: 728 369 410 mezi 8-20.00, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Hledáme skladníky a schopné lidi na vykládku kontejnerů/kamionů. Požadujeme: spolehlivost a pracovitost, pečlivost, aktivní přístup, ochotu pracovat na směny (ranní, odpolední), zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou, týmového ducha, aktivní přístup, logické myšlení, praxe se čtečkami výhodou,ale rádi zaučíme, výpis z RT. Pracovní náplň: vykládky kamionů,kontejnerů, vyskladňování či balení zboží, každý si může projít více různých prací a zůstat tam, kde mu to jde nejlépe. Praxe ve skladech výhodou. Práce se skenerem čárových kódů. Interní komunikace s kolegy, nadřízeným, sledování správné organizace zboží ve skladu, záleží nejen na rychlosti ale hlavně na preciznosti odvedené práce. Nabídka: lokaliza - sklady Praha 10, Hostivař, dvousměnný provoz ( osmičky), příjemný kolektiv, občerstvení na pracovišti, výborná dostupnost- metro Skalka- bus zastávka Kablo, mzda s bonusy až 150,-Kč/ hod, možnost dohody na úkolové mzdě v případě vykládky! Zam. výhody: stravenky, občerstvení na pracovišti, pravidelná mzda, možnost záloh.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16000Kč

Firma: VonTom s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: VonTom s.r.o. - Průmyslová, Průmyslová 1306/7, Hostivař, 102 00 Praha 102

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 728 369 410

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Lektoři dalšího vzdělávání/Lektor/ka kurzu "Friemní kultura"

Hledáme vhodného lektora či lektorku pro kurz firemní kultury. Jde o dva dny školení pro českou obchodní společnost. Termíny školení budou...


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladníci

Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 5/49, Praha Kontakt: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.


Učitelé v oblasti předškolní výchovy/učitelka mateřské školy

místo výkonu práce: Thákurova č.p. 550/1, Dejvice, 160 00 Praha 6 kontakt: Maříková Jiřina Ing., tel.: 728474767, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Učitel/ka...


Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/

Osobní jednání po tel. dohodě, ÚT 12,00-14,00 Požadavky: ŘP sk. C,E, profesní průkaz, výpis z RT. Jazyky: RJ a Ukrajinský jazykVaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u