Sobota 19. ledna

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladníci

Místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 1306/7, Praha Kontakt: 728 369 410 mezi 8-20.00, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Hledáme skladníky a schopné lidi na vykládku kontejnerů/kamionů. Požadujeme: spolehlivost a pracovitost, pečlivost, aktivní přístup, ochotu pracovat na směny (ranní, odpolední), zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou, týmového ducha, aktivní přístup, logické myšlení, praxe se čtečkami výhodou,ale rádi zaučíme, výpis z RT. Pracovní náplň: vykládky kamionů,kontejnerů, vyskladňování či balení zboží, každý si může projít více různých prací a zůstat tam, kde mu to jde nejlépe. Praxe ve skladech výhodou. Práce se skenerem čárových kódů. Interní komunikace s kolegy, nadřízeným, sledování správné organizace zboží ve skladu, záleží nejen na rychlosti ale hlavně na preciznosti odvedené práce. Nabídka: lokaliza - sklady Praha 10, Hostivař, dvousměnný provoz ( osmičky), příjemný kolektiv, občerstvení na pracovišti, výborná dostupnost- metro Skalka- bus zastávka Kablo, mzda s bonusy až 150,-Kč/ hod, možnost dohody na úkolové mzdě v případě vykládky! Zam. výhody: stravenky, občerstvení na pracovišti, pravidelná mzda, možnost záloh.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16000Kč

Firma: VonTom s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: VonTom s.r.o. - Průmyslová, Průmyslová 1306/7, Hostivař, 102 00 Praha 102

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 728 369 410

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)/ZÁVOZNÍK - OBSLUHA AUTOPRESU

kontakt:Pavla Vysloužilová, tel.: +420 773 770 773 , e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Perucká č.p. 2542/10,Praha...

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/Řidič osobních a malých dodávkových automobilů

místo výkonu práce: Bozděchova č.p. 344/2, Smíchov, 150 00 Praha 5 kontakt: Machová Gabriela Ing., tel.: 725212200, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Svoz...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u