Středa 22. srpna

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník/ce

Pracoviště: Chrudim. Po uplynutí roční lhůty možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Požadavky: vzdělání technického směru, průkaz řidiče VZV W1 + zkušenosti s řízením retraku podmínkou, zkušenosti s obsluhou jeřábu výhodou, uživatelská znalost PC, fyzická zdatnost a schopnost pracovat ve 3-směnném provozu. Nabízíme: pololetní bonus, mimořádné bonusy, příspěvek na dopravu a při změně bydliště, jazykové kurzy, firemní společenské akce, po odpracování 12-ti měsíců týden dovolené navíc a příspěvek 3% na penzijní připojištění, měsíční bonusy za kvalitu a množství odvedené práce, mimořádný bonus, systém slev pro zaměstnance, certifikace (po úspěšném absolvování zvýšení platu), po uplynutí zkušební doby odměna 5 000 Kč. První kontakt učiňte, prosím, na uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8:00-16:30 hod., e-mailem nebo přímo na provozovně Po-Pá od 8:00-16:30 hod.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 92.1Kč

Firma: KYB CHITA Manufacturing Europe s.r.o.

Obec: Chrudim

Okres: Chrudim

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Průmyslová 1421, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 469 363 302

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči tahačů/Řidič/ka sk. "C + E"

Místo výkonu práce: Medlešice 37 + jízdy Slovensko, Německo a Španělsko Pracovní doba Po-Pá, víkendy volné, stabilní práce. Požadujeme:...

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič/ka sk. "C" - autojeřábník

Místo výkonu práce: Olbrachtova 428, Chrudim + celý okres Chrudim Mzda je pouze orientační, dle dohody POŽADUJEME: ŘP sk. "C", jeřábnický...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u