Čtvrtek 22. března

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK / OBSLUHA VZV - krátký/dlouhý týden

SKLADNÍK / OBSLUHA VZV Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, 12 hod směny 6:30 – 18:30 hodin Střídání směn: 1. týden - stř+čtv, 2. týden - po + út, pá až ne Práce je vhodná spíše pro muže (hmotnostní zátěž). PROČ PRACOVAT PRO NÁS? NABÍZÍME ... - práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele - dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou - zajímavé finanční ohodnocení - širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO... - je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví - je trestně bezúhonný - komu nevadí chladnější prostředí cca 15st. CO BUDETE DĚLAT? - připravovat zboží podle objednávek k expedici - evidovat vychystané zboží - zajišťovat pravidelnou inventuru Pošlete nám svůj životopis na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo volejte na číslo 725 791 362 PODÍVEJTE SE NA NÁS: Youtube – video „Vítej v týmu" web: www.hortim.cz/cz/kariera/ Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujeme obchodní význam..

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 24000Kč

Firma: Hortim-International, spol. s r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Hortim-International spol.s.r.o,-Velkotržnice Lipence, Praha 5, K Radotínu 492, Lipence, 155 31 Pra

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 791 362

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě/Řidiči autobusů

Místo výkonu: Praha; Jílové u Prahy Kontakt: Váňová Jana, tel.: 234 125 235 (8-14 hod), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme: Řidičský...

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)/Rozvoz stavebního nářadí a strojů

místo výk. práce: zásobování v oblasti Praha 9 a okolí. Kont. os.: Ing. Lucie Rajdusová, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Přijmeme pracovníka...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u