Sobota 20. dubna

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník, reklamační technik

Náplň práce : - Příjem zboží a kontrola průvodních dokumentů - Zařazení zboží do správného regálu podle umístění - Příjem reklamací, kontrola dokladů a posouzení oprávněnosti reklamace - Technické posouzení stavu reklamovaného výrobku - analýza závady a návrh řešení - Provádění oprav svítidel, výměny napájecích zdrojů a modulů, mikropájení - Příprava reklamačního protokolu a zajištění odeslání zboží zákazníkovi - Kontrola a udržování stavu zásob náhradních dílů - Další drobné práce ve skladu - kompletace objednávek, balení zboží - Udržování pořádku na pracovišti Požadavky na zaměstnance : - Vyučen, výhodou obor elektrotechnik slaboproud. - Dobrá znalost českého jazyka. Pečlivost, přesnost, zodpovědnost, nutná základní orientace v elektrotechnice. Znalost práce na PC. Pracovněprávní vztah uzavřen v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou, možnost je i uzavření Dohody o provedení práce nebo Dohody o pracovní činnosti. Místo výkonu práce: Hrničířská 765, Česká Lípa Životopisy můžete posílat emailem na adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pro případné další dotazy volejte na tel.číslo +420 602 658 319.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: Roel Adriaan Ramp

Obec: Česká Lípa

Okres: Česká Lípa

Obor: Doprava

Úvazek:

Pracoviste: Hrnčířská 765/85, 470 01 Česká Lípa 1

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: info@ledsviti.cz

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/Řidič sk. C

Požadavky: manuální a fyzická zdatnost; odpovědnost za čistotu na pracovišti, dodržování technických, pracovních a bezpečnostních postupů,...

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)/Učitel/ka 2. stupně ZŠ - aprobace fyzika s kombinací jiného předmětu

Kontaktovat nejprve telefonicky, popřípadě životopisy zasílat e-mailem na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme:Předpoklady podle z. č. 563/2004 Sb. Možnost...

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob/Řidič/ka autobusu

Jedná se o zájezdovou dopravu, provoz turnusový. Požadujeme ŘP sk. D a platný profesní průkaz. Schůzku nutné domluvit předem telefonicky....

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.