Pondělí 28. května

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Skladník

Pracoviště: Víska 42, Litovel. Co Vás čeká: - rozvoz palet po výrobě - nakládka a vykládka - skladová evidence ve skeneru Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - manuální zručnost a kladný vztah k práci - praxi na pozici skladníka Zam. výhody: - Práce od pondělka do pátku - Pět týdnů dovolené - Měsíční prémie za výkon a docházku - Smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Práci v moderním a čistém prostředí nového závodu - Benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění atd.) - Výjimečnou rodinnou atmosférou a firemní kulturu malé firmy Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky od 9.00 - 15.00 hod.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 115Kč

Firma: EKT CZ k.s.

Obec: Litovel

Okres: Olomouc

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: EKT CZ k.s. - prac., Víska 42, Litovel, 783 21 Chudobín

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 583 361 020

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Řidič C+E - souprava

Místo výkonu práce: Unčovice č.p. 132, Litovel. Termín nástupu: dohodou. Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu...

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel/Řidič VKD - souprava - ! Volné víkendy !

Místo výkonu práce: Unčovice č.p. 132, Litovel. Termín nástupu: dohodou. Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u